0

Ostukorvis pole tooteid.

Created with Sketch.

Veebipoest www.tarkpead.ee ostetud toodetele kehtib tootjagarantii ja garantiitingimused on esitatud tootekirjelduses.ÜLDTINGIMUSED

Kaupadele, mille kirjeldus ei sisalda garantiitingimusi, kehtivad Leedu Vabariigi õigusaktidega kehtestatud garantiikohustused.

Kasutamata kauba, millel on tootmis- või visuaalse praagi tunnused, võib tagastada 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kättetoimetamise kuupäevast.

Tootmis- või visuaalse defektiga toode asendatakse kvaliteetsega või selle eest makstud raha tagastatakse.

Kvaliteetse kauba tagastaminse puhul kannab kauba tagastamiskulud ostja.TAGASTAMINE

Kui tarkpead.ee veebipoest ostetud toode rikki läheb, palun võtke ühendust poe vastutava töötajaga e-posti aadressil: info@tarkpead.ee või telefonil: +372 53646740.

Kauba tagastamisel peavad olema täidetud järgmised tingimused:

• tagastatav toode pole ostetud varem kui 30 kalendripäeva tagasi;

• tagastatav kaup peab olema korralikus originaalpakendis (see punkt ei kehti ebakvaliteetse toote tagastamise korral);

• kaup peab olema ostja poolt kahjustamata;

• kaup ei tohi olla kasutatud, selle kaubanduslik välimus ei tohi olla rikutud (terved sildid, eemaldamata kaitsekiled jne) (see punkt ei kehti ebakvaliteetse toote tagastamise korral);

• tagastatav kaup peab olema sama komplektne, nagu ostja selle sai;

• kauba tagastamisel tuleb esitada selle ostudokument, garantiikaart (kui see on väljastatud) ja täidetud tagastusvorm;

• müüjal on õigus ostja tagastatud kaupa mitte vastu võtta, kui ostja käesolevas lõikes sätestatud kaupade tagastamise protseduuri ei järgi.

 

Tagastatava kauba saab ostja ise kohale toimetada aadressil Savanorių pr. 176E, Vilnius, tööpäeviti kell 8.30–17.30, või sellele saadetakse kuller järele (kvaliteetse kauba tagastamiskulud tasub ostja).

Seaduse kohaselt kohustub müüja raha tagastama 14 tööpäeva jooksul pärast seda, kui vastutav töötaja on kindlaks teinud, et tegemist on ebakvaliteetse kaubaga.