0

Ostukorvis pole tooteid.

Created with Sketch.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Käesolev privaatsuspoliitika määrab kindlaks, kuidas UAB UZU teie kohta kogutud teavet e-poes www.tarkpead.ee töötleb.

MIKS ME TEIE KOHTA TEAVET KOGUME?

Ostu sooritamisel meie e-poest palume teil esitada oma ees- ja perekonnanime, e-posti ja tarne aadressi ning telefoninumbri (kauba vastuvõtja nime, telefoni nr ja ettevõtte nime juhul, kui soovite toimetada kauba ettevõtte aadressile). Esitades need andmed, annate meile loa töödelda teie isikuandmeid kaupade ostu, müügi ning tarne eesmärkidel ja lepingute sõlmimiseks. Lisaks annate loa kasutada oma andmeid statistilistel eesmärkidel, mis on seotud kaupadega. Mitte mingil juhul ei jaga me teie isiklikke andmeid kolmandate osapooltega, kes pole seotud tellimuse täitmise või tarnega.

OTSETURUNDUS

Kui soovite meilt pakkumisi saada, saate liituda meie uudiskirjaga, mis saadetakse teie e-posti aadressile. Uudiskirjaga liitumise korral saadame teile infot erinevate pakkumiste, uudiste ja kaupade kohta. Uudiskirja tellimisest saab alati loobuda, klõpsates e-kirja allosas asuval nupul "Tühista tellimus". Uudiskirja haldamine ja saatmine toimub läbi MailerLite süsteemi. MailerLite on kolmas osapool, kes kogub ja töötleb teie andmeid, et koguda statistikat infokirja klikkide kohta. Nii saame jälgida statistikat meie uudiskirjade sisu ja kvaliteedi kohta ning vajadusel seda parandada. MailerLite privaatsuspoliitika on kättesaadav aadressil https://www.mailerlite.com/privacy-policy.

KÜPSISED (COOKIES)

Meie veebipood kasutab küpsiseid. Küpsis on fail, mis kogub teie veebisessiooni andmeid. Näiteks koguvad küpsised andmeid selle kohta, et kui sagedasti te meie veebilehte külastate ja mida kõige tihedamini vaatate. Küpsis otseselt isikuandmeid ei sisalda, kuid kui kasutate meie veebipoodi ning registreerite end kasutajaks, võivad küpsisefailid sisaldada ka teie isikuandmeid (näiteks kasutajanime või muid indentifikaatoreid). Enamik veebibrausereid aktsepteerivad küpsiseid automaatselt. Kui te ei soovi küpsiseid lubada, siis keelduge nendest. Lisateavet küpsiste ning nende keelamise kohta leiate brauseri abifailist. Kui te otsustate küpsised keelata, siis ei pruugi mõned meie e-poe funktsioonid töötada ning üldine kasutuskogemus võib kannatada.

KOLMANDATE OSAPOOLTE TEENUSED

Meie veebipood kasutab kolmandaid osapooli selleks, et täita oma kohustusi seoses kaupade müügiga (kauba tarnimiseks, maksete sooritamiseks, otseturunduseks jne) ning klientidega suhtlemiseks. Teie isikuandmed edastatakse kolmandatele osapooltele ainult vajalikus ulatuses, et saaksite oma tellitud kaubad kätte. Kui e-poes on linke või te satute kolmandate osapoolte lehtedele, siis käesolev privaatsuspoliitika enam ei rakendu. Mistahes kolmandate osapoolte lehtedel kehtib nende endi privaatsuspoliitika.

ISIKUANDMETE KAITSE

Kasutame erinevaid meetmeid, et teie isikuandmeid kaitsta ning turvaliselt hoida. Rakendame selleks nii õiguslikke kui ka tehnilisi meetmeid. Meiega jagatavaid isikuandmeid töödeldakse turvaliselt ning neid kaitstakse kolmandate osapoolte ligipääsu ees.

MUUDATUSED

Me jätame endale õiguse käesolevat privaatsuspoliitikat muuta. Kõik muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest veebipoes (sellel leheküljel). Kontaktid Lisateavet teie kohta kogutavate andmete kohta saate meilt läbi e-posti aadressi. Seda teavet on võimalik kord aastas tasuta e-posti teel pärida. Kui soovite jagatavaid andmeid muuta või kustutada, siis võtke meiega e-posti teel ühendust. UAB UZU Paupio 28, LT-11341 Vilnius, Leedu Tel. nr.+372 53646740 E-posti aadress: info@tarkpead.ee