0

Ostukorvis pole tooteid.

Created with Sketch.
  • Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0 Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0
  • Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0 Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0
  • Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0 Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0

KOSMOS teaduskomplekt Wind Power 4.0

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab. Vajuta siia

Tootekood KS627929

37,95 €

Tarneaeg 1 - 2 tööpäeva.

Wind Power 4.0 on KOSMOS neljanda põlvkonna tuuleturbiinide komplekt! Tuul on üks kõige lootustandvamaid puhta ja taastuva energia allikaid, mis praegu saadaval on. Selle komplektiga saab kujundada realistliku elektrigeneraatori ja reguleeritavate rootori labadega tuulegeneraatori, mis on kujundatud keeruka aerodünaamilise ehitusega, mille tõttu turbiinid näevad välja ja töötavad täpselt nagu päris tänapäevaste turbiinide labad. Kui oled ehitamisega lõpule jõudnud, saad teha katseid ja turbiini muuta, reguleerides laba nurka. Proovi ning avasta, kuidas tuulikut kasutada LED-valgustuse süütamiseks ja aku laadimiseks. Muuda generaator elektrimootoriks ja ehita väike elektriline masin, mis demonstreerib ehtsa salvestatud elektrienergia kasutamist. Värviline 32-leheküljeline juhend sisaldab illustreeritud juhiseid ja teaduslikku teavet erinevat tüüpi tuuleturbiinide ja tuuleveskite kohta, selle tehnoloogia ajaloo ning selle kohta, kuidas tuuleenergiat saab kasutada kodude ja elektrimasinate toiteks.

Mängimise juhend

Kujunda realistlik elektrigeneraator ja reguleeritavate rootorilabadega tuulegeneraator, seejärel tee katseid ja optimeeri turbiini tööd, reguleerides laba nurka ja avasta, kuidas tuulikut kasutada LED-tule süütamiseks ja aku laadimiseks.

Oskused

  • Keskendumine ja tähelepanu
  • Kriitiline mõtlemine
  • Püsivus

Komplekt sisaldab

Tuuliku ehitamiseks ja sellega viie katse tegemiseks vajaminevata 38 detaili, 32-leheküljeline värviliselt illustreeritud juhend teadusliku teave ja selgitustega. Vajalik on veel 1 AA laetav patarei (ei kuulu komplekti)

Lastele vanuses

Alates 8. eluaastast.

Mängijate arv

1
Sulle võivad meeldida ka järgnevad tooted