0

Ostukorvis pole tooteid.

Created with Sketch.
  • Kimochis Vikšrelis Kimochis Vikšrelis

Kimochis™ PÕRNIKAS

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab. Vajuta siia

Tootekood Kimochis-2000

52,03 €

Tarneaeg 1 - 2 tööpäeva.

Põrnikas on arukas, tähelepanelik ja väga ettevaatlik leesikapõõsa elanik. Ta orienteerub ruumis suurepäraselt, on oskuslik kõnemees, huvitub maakaartidest ja mängib mandoliini. Talle meeldib kõike kuni pisiasjadeni välja selgitada, mis aga tekitab segadust tema sõprade seas. Põrnikas kardab muutusi ja proovib kõiki uusi asju alles viimasena, nii et tal ei ole ses suhtes kuigi kerge. Kuigi Põrnikas kardab, unistab ta salaja sageli lendamisest. Eripära: Kui Põrnikas kardab, võib tema tiivad peita seljal olevatesse spetsiaalsetesse taskutesse, ja välja tõmmata siis, kui Põrnikas end julgelt tunneb! Lastele alates 3. eluaastast.

Hetkel otsas

Mängimise juhend

Kimochimaal toimus ootamatu sündmus - kimochid läksid tülli! Mängime väga täpselt läbi selle, kes lükkas, kes kukkus, kui valjult keegi karjus ja isegi kui halvasti rääkis. Püüame mõista, mis juhtus ja mida teha teisiti. Mängime olukorra uuesti läbi ja õpetame kimochidele õiget rahulikku tooni, rahulikku kehakeelt ja abistavaid sõnu. Tuletame sageli meelde ja arutame, mida kimochid õppisid ja kuidas neil õnnestus rahulikult kokku leppida.

Oskused

Emotsionaalne intelligentsus

Komplekt sisaldab

Põrnika komplekt koosneb plüüsmänguasjast ja 3 tundepadjakesest (Õnnelik, Julge ja Väljajäetu), mida saab panna Põrnika taskusse.48-leheküljeline „Tunnete raamat“ (inglise keeles) aga pakub näpunäiteid lapsevanematele ja erinevaid mänge Kimochi tegelasteg

Lastele vanuses

Alates 3. eluaastast.

Mängijate arv

2+
Sulle võivad meeldida ka järgnevad tooted