0

Ostukorvis pole tooteid.

Created with Sketch.
  • Stalo žaidimas "Catan" Stalo žaidimas "Catan"
  • Stalo žaidimas "Catan" Stalo žaidimas "Catan"
  • Stalo žaidimas "Catan" Stalo žaidimas "Catan"
  • Stalo žaidimas "Catan" Stalo žaidimas "Catan"

Lauamäng "Catan"

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab. Vajuta siia

Tootekood BG0187

44,95 €

Tarneaeg 1 - 2 tööpäeva.

Lauamäng "Catan" on juba aastaid ülemaailmselt populaarne ja klassikuks saanud strateegiamäng, kus mängijad koguvad tooraineid oma kolooniate ehitamiseks ja võidupunkte mängu võitmiseks. Catani saar on lõbus ja tähelepanu köitev lauamäng, mis viib teid enneolematute seikluste maailma. See mäng on nagu puhas leht, mille peate täitma uue ja ainulaadse Catani saare looga. Catan ei jäta teid ega teie sõpru ükskõikseks ja meeldib isegi neile, kes ei kipu lauamänge mängima.

Mängimise juhend

Mängulaud koosneb erinevate ressursside (mets puidu jaoks, heinamaa lammaste jaoks, savikaevandus, teraviljapõllud ja kivimurdjad) jaoks mõeldud kuuekandilistest kaartidest. Reeglina veeretatakse kaht traditsioonilist täringut näitamaks, millist ressurssi saate, kui rajate asula/linna sellele alale. Ressursse kogudes ehitavad mängijad teid, asulaid ja linnu, et suurendada oma arengut. Selle kõige eest antakse võidupunkte ja see, kes on kõige rohkem punkte kogunud, on võitja.

Oskused

  • Kriitiline mõtlemine
  • Püsivus

Komplekt sisaldab

19 kuusnurkset ruutu, 95 materjalikaarti (igat liiki 19 tükki), 25 arenduskaarti, 4 ehitusmakse kaarti, 2 erikaarti, 2 kaardiplaati, mängukujud (4 värvi), 18 numbritega ringi, 2 täringut.

Lastele vanuses

Alates 10 eluaastast

Mängijate arv

3-4
Sulle võivad meeldida ka järgnevad tooted